Yıldızname

Yıldızname

Medyum Oğuz Hoca yıldızname bakımları için doğru adrestesiniz. Yıldızname bakımı ile Medyum Oğuz Hoca sizlerin her türlü sorunlarınızı, geçmişde yaşadıklarınız, şuan ki durumunuz ve gelecek bakımlarınızda detaylı bilgiler öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Medyum Oğuz Hoca yıldızname haritasına bakarak ne zaman evlilik yapacağınızı, nasıl bir evliliğin sizleri beklediğini, üzerinizde manevi sıkıntı varmı, büyü var mı, cin musallatı varmı gibi merak ettiğiniz konuları yıldızname ile sizlere anlatmaktadır. Yıldızname bakımları için telefonla da bakım yapılmaktadır.  Sizlerin Medyumu Medyum Oğuz Hoca yıldızname de her türlü öğrenmek istediklerinize danışmanlık yapmaktadır.

Yıldızname bakımları ücretlidir.

Gizli ilimler sınıfında olan yıldızname, medyumlar tarafından çıkarılabilir ve kullanılabilir. Bireyin, doğum saati, tarihi, günü ve benzeri bireysel bilgilerin kullanılarak kişi ile ilgili yorumlarda bulunabilme durumudur. Kişiye gelecekten haberler verilir. Yıldızname, fal değildir. Fal ile karıştırılmakta olan bu ilim, gerçekçi ve kesin bilgilerin elde edilmesi ile ünlüdür. Fal da ise bu durum söz konusu değildir.

Yıldızname yalnızca medyumların bu ilmi bildikleri ve bakabilecekleri bir durumdur. Türk toplumunda herkes yıldızname bakıyorum diyebilir. Medyumlar haricinde bu kişilere kesin kez fırsat ve imkân verilmemelidir. Medyumların bu işin erbabı olduğu unutulmamalı ve medyumlar haricinde kimseye yıldızname baktırılmamalıdır. Bireylerin hayatlarında meydana gelecek olumlu ya da olumsuz değişiklikler ile ilgili kesin bilgiler edilebilir. Olumsuz olayların gerçekleşmemesi adına medyumların söylediklerinin uygulanması ile çalışmalar yapılabilmektedir. Medyumlar, bu ilme hâkim kişilerdir. Kökeni çağlar öncesine dayanan yıldızname, İslâm felsefesi, Hıristiyanlık Felsefesi, Yahudilik felsefesi gibi pek çok dogmatik din felsefeleri arasında da yerini almış büyük bir ilimdir. Gerçek yıldızname bakabilen kişilere ulaşılması durumunda başarılı sonuçlar alınır. Fal, kurşun, kâğıtlar, tarot kartları, kum, su, kahve, çay gibi araçlar olmaksızın bakılmamasına karşılık yıldızname araç kullanmadan sadece yoğunlaşma ve trans durumları ile gerçekleşen bir durumdur. Kesin bilgiye ulaşılır.  Nazar, ruhsal bozukluklar, kısmet, büyü bozma gibi durumlarda yıldızname çare olabilmektedir. Fal bakanların yaptığı eğlencelik durumlardan uzak bir şekilde tutulan Yıldızname, Allah vergisi insanlar tarafından bakılabilir.

Bu yazı Yıldızname kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>