Yıldızname Nasıl Bakılır

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname, herkesin bakabileceği bir eylem değildir. Yıldızname de, faldaki gibi arada aracı materyallerin bulunduğu, eğlence amaçlı bakılma işlemi gerçekleştirmemektedir. Yıldızname, çay, kahve, su, bıçak, kâğıt, tarot kâğıtları, kum yahut diğer fal bakımında kullanılan materyaller olmaksızın bakılan Allah vergisi bir yeti ile medyumların insanlara yardımcı olması, ruhsal ve manevi olumsuzluklara karşı önlem alınabilmesine yönelik bilimsel bir olaydır. Medyumlar, pek çok ilme doğuştan sahiptir. Metafizik, psikanaliz, telekinezi yahut diğer unsurlar medyum için bir yetenek değildir. Zaten bunlara sahiptirler. Yıldızname baktığını iddia eden pek çok insan vardır. Ancak medyumlar haricinde bu insanlara itibar edilmemesi gerektir. Zira medyumlar, bu işin ehli dediğimiz kesimlerin başında gelirler. İnsanların geleceğe dair merak ettikleri şeylerin yorumlanması, tahmine dayalı olmadan kesin bilgiler ile anlatılması ve gelecekte karşılaşılabilecek olumsuz durumlara, manevi ve ruhî rahatsızlıklara karşı önlem alınabilmesi için, medyumlar yardımcı olmaktadır.

Bu yüzden medyumlar, yıldıznameye bakan insanlarda dikkat edilmesi gereken pek çok şeye işaret ederler.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname, Arapçada bulunan bir çeşit hesap yöntemi ile yapılır. Doğum tarihinin, gün, yıl, ay ve saat olarak kesin bilinmesi durumlarında, ebcet hesabı denilen hesap yöntemi sayesinde, insan isminin ve kaderinin bilgileri ışığında bakılır. Harflerin ve sayıların ruhî, manevi yönde içerdikleri sırların, medyumlar tarafından bilinmesi ve gelecekten haberler vermesi açısından bu sırların deşifresi, medyumların bir yeteneğidir.

 

Bu yazı Yıldızname kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>