Yıldızname ile Bakımlar

Yıldızname, bir tür yorumlama şekli olduğundan dolayı fal ile karıştırılmaması gereken, güçlü bir geleceği görme yöntemidir. Böyle ciddi bir yöntem ile ilgili olarak günümüzde fazla bu tür yöntemi kullanan ya da bu yönteme bakabilen bireyler de azalmıştır.

Medyumlar son dönemlerde yıldızname konusunda bilgili oldukları için bu konuda insanlara gerçekten yardımcı olabilmektedirler. Çok eski zamanlardan günümüze gelen bu yöntem, tamamen kişinin geleceğini olumlu ya da olumsuz olacak şekilde bildirmektir. Bu bildirim doğrultusunda medyumlar kişinin olumlu sonuçları izlemesi istenilirken, olumsuz olarak geleceğin de düzeltilmesi için erkenden bir şeylerin yapılması gerektiği sağlanır.

Telepatik, görsel ve hissi bir bakma yöntemi aracılığıyla yaşam içerisinde oluşacak problemlerin çözülmesi için kullanılan bir ilimdir. Böylesine güçlü ve başarılı bir ilim ile ilgilenen medyum kişilere ulaşarak, sizlerde geleceğinizle ilgili olarak birçok bilgiyi baktırarak öğrenebilirsiniz.

Son olarak yıldızname, bir fal çeşidi olmayıp günümüzde fala benzetilmektedir. Ancak asla fal türüne girmez, tamamen yorumlama şekli ile gerçekleşen, kendine özgü bakma yöntemi bulunan bir ilimdir.

Bu yazı Yıldızname kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>