Vefkler

Vefkler insanların hayatlarını kolaylaştıran gizli yardımcı rollerini oynar. Bir vefk çekim gücüne bağlı olarak o kişinin istediğini hayırlı şekilde hızlandıran tılsımlı dua olarak bilinen safran ve miski amber kullanılarak yazılan vefkler tesirlidir.

 

BAZI VEFK ÖRNEKLERİ

Vefkler safran ve miski amber veya kokolu kalemlerle kullanılarak yazılmazsa etki falan göstermez. Fotokopi vefklerden uzak durun..

Vefk ilimleri havas ilmi ile yapılan etkili çalışmalardır. Vefk bambaşka bir dünyadır. Mucizevi bir kaynaktır ve yardımcıdır. Bu yüzden vefki yazacak medyum hocanın çok iyi derecede havas ilmi ve ebced ilmini bilmesi gerekir. Aksi halde medyum hoca havas ilmini bilmiyorsa o medyum sahtekar medyum hocadan ibarettir. Allah sorunlarınızın çözümü için doğru medyumlar la karşılaştırsın. Allah sıkıntılarınızı giderecek ferah kapılarını üzerinize açsın.

Bu yazı Vefkler kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>