Vefkler ve Medyum Hocalar

Vefkler, dualar hazırlayanlara medyum hocalar denir.

Bu konular hakkında ise gerçekten deneyimli, ciddi ve ilim sahibi medyumlar tarafından yapılmalıdır çünkü sonuçları ciddi sıkıntılar yaratabilir. Bu konularda uzman olduğunu zanneden her gün bir sürü medyum ortaya çıkmaktadır ancak bu iş gerçekten uzmanlığını ve ustalığını kanıtlamamış kişiler tarafından asla yapılmamalıdır. Medyum Oğuz hoca bu konuda 26 yılı aşkın deneyimi çok fazla çalışma yürütmüş, insanları büyülerden kurtarmış, korumuş ve dertlerine deva olmuştur. Devlet tarafından ruhsatlı ve deneyimleri halk tarafından da kanıtlanmış bir medyum olarak Oğuz hoca Allah’ın kendisine verdiği ilmi insanların hizmetine iyi niyeti ile aktarmayı kendisine misyon edinmiş bir hocadır.

“Şüphesiz ki yer ve gök dualarla kurulmuştur.” Dualar Allah’a kulluk görevimiz olan ibadetlerimizin birer parçasıdır ancak dualar her zaman iyi niyetli olmayabilir. Yıllardan beri yapılan kara büyüler, yumurta ve domuz yağı büyüsü, kaşık büyüsü, sabun büyüsü ve papaz büyüsü gibi kötü niyet taşıyan ve yapıldığında insanı ölüme bile götürebilen büyülerdir. Bu büyülerden korunmanın yolları ise iyi niyetli dualar ile yapılır ve tevekkül edilerek korunabilir, büyüler bozulabilir ve karşı büyü yapılabilir.

Ne zaman nasıl insanlarla ya da olaylarla karşılaşacağımızı bilemeyiz. İyi olaylarla mı karşılaşacağız yoksa kötü olaylarla mı? Bunu öğrenmenin ve kaderimizin çizgilerini sağlam bir şekilde çizebilmenin yolları mevcuttur. Medyum Oğuz hoca da işte bu iş için kendisini eğitmiş ve ilim sahibi olarak kendisini insanlığın hizmetine adamıştır. Bir büyüden şüpheleniyorsanız ya da büyüye karşı korunma önlemi almak istiyorsanız Oğuz hoca gibi deneyimli bir medyumun bilgilerinden yararlanmak zorundasınız.

Bu yazı Vefkler kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>