Ruhani Alem

Ruhani alem ve cinler, periler hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı Medyum Aslan yanıtlıyor.

Ruhani alem ile temasta bulunmak her kula nasip olmaz. Bazı seçilmiş kişiler bu işi kolaylıkla ve kendiliğinden yapabilir ve ruhlar aleminden size bilgi getirirken size yol gösterici fikirler de verebilir. Medyum Aslan Hoca’da o kişilerden biridir. Sadece belirli bir il de değil tüm illerdeki kişiler için de hizmetlerini sürdürmektedir. Medyumluk insanlık tarihi kadar eski bir kavram dolayısı ile insan var olduğu sürece medyumluk da hep konuşulacaktır. Ancak art niyetli davranışlara da açık olduğu için medyum olduğunu söyleyen her kişi doğru söylüyor anlamına gelmez.

Güvenilir bir medyum önce yaptığı işler ile kendini ispat eder ve daha sonra da resmi kayıtlar ve izin belgeleri ile son kalan soru işaretlerini de ortadan kaldırır. Gizli ilimler ledunni ilmi uzmanı Medyum Aslan hoca sadece aldığı belge ve ruhsatlar ile değil yardımcı olduğu kişilerden aldığı dualarla da kendini ispatlamış bir isim. Medyum ihtiyacı duyan ve ruhsal şifalanmak isteyenler hocanın rehberliğinde kısa sürede beklentilerine karşılık bulacaklardır.

Medyumluğun bir kişinin iradesine müdahale etmek anlamına gelmediğini iyi bilen hoca sadece adı ne olursa olsun üzerinizdeki negatif enerjileri bertaraf etmek, rahmani rüyalar ile ilgili sizi bilgilendirmek, su falı ve yıldızname gibi öngörüyü tetikleyen teknikler ile size izin verildiği ölçüde geleceğiniz ile ilgili bir yol haritası çizmek adına maddiyatı amaç olarak görmeden çalışmalarına devam ediyor.

Ruhani varlıklar hakkında detaylı bilgiler almak için Medyum Aslan hoca ile iletişim kurunuz.

Bir önceki makalemiz olan Uzman Medyum Hoca yazısını okuyarak sorunlarınızın uzman hoca ile çözüme kavuşacağına şahit olabilirsiniz.

Bu yazı Cin Musallatı kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>