Medyumlar Kurşun Döker Mi?

Medyumlar Kurşun Döker Mi?

Medyumlar, kurşun dökme işlemi gerçekleştirebilirler ya da gerçekleştirmezler. Bu onların sizler için iyi ve hikmetli olarak görüp görmedikleri ile ilgili sizlere yardım etmesinden kaynaklıdır. Kurşun döktürmeye ihtiyacı olan bireylerin kesin kez medyum tarafından analize edilmesi sonucunda bir karar vermesi gerekir.

Neden Kurşun Dökülür?

Bunun iki farklı açıklaması vardır. Öyle ki dinî yahut bilimsel olarak dallanan bu iki kategori ile ilgili bilimsel açıklama şudur;

Kararlı elementler grubunun atom numarası 82 olması sebebi ile en yüksek atom numarasına sahip olan Kurşun, zehirlidir. Lâkin kolay şekil alması sayesinde yüzyıllardır kullanılmıştır. Ağır ve yoğun bir elementtir. Nazar, büyü ya da kötü etkileşim auraları gibi durumlarda, bu kötü olumsuzlukların oluşturmuş olduğu negatif enerjiyi çekip alma özelliği vardır. Kurşunun bu enerjisinin doğru yönlendirilmesi ve kullanılması için, medyuma ihtiyaç vardır. Medyum, her elementi ve kendi gücünü nasıl kullanacağı, enerjiyi nasıl yönlendireceği hususunda doğuştan bilgi sahibi olan kişidir.  Negatif enerjinin uzaklaştırılması ile insanda nötrleme ve dengeleme işlemi başlar. Bu sayede pozitif enerji çoğalırken, negatif enerji daha da azalır. Toprak alkali metallerden olan ve toprak grubundan olan kurşunun bu etkisinin doğru kullanılması ile ancak bu sonuçlar alınabilir. Doğru kullanılabilmesi açısından da medyuma ihtiyaç duyulur.

Halk arasında, cin çarpması, kara büyü, nazar değmesi, göz değmesi gibi durumların oluşturduğu olumsuz etkilerin giderilmesi açısından bu tarz yöntemlere başvurulur.

Bu yazı Medyumlar, Nazar Değmesi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>