Medyum ve Medyumlar

Beş duyu ile algılamanın yanında hem cinler hem de rahmaniler kullanarak çalışma ve durum tespiti yapan kişilere medyum denilmektedir.

Ülkemizde medyumlar hocaların sayısı oldukça fazladır. Hangi medyum hocanın yanlış hangisinin gerçek medyum olduğu bilinmemektedir.  Yaptığı çalışmaları bir medyum hocanın referanslarıdır. Başardığı her türlü büyü çözümü, gideni geri getirme, aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü ile hem büyü çözüp hem de ayrılan sevgilileri, ayrılan eşleri geri birleştiren medyum doğru ve dürüst medyumlardır. Büyü çözümü basit görülse de cinci hocalar tarafından yapılmaması gerekiyor. Resmi ruhsatlı medyum vasıtasıyla çözülen büyüler garantili sonuç vermektedir. Özellikle arasına soğukluk giren bir veya ortada bir sebep yokken ayrılan iki sevgilinin tekrardan birleştirilmesi için aşk büyüsü yapan medyum bu çalışmayı başardığı takdirde hem ayrılan kişinin hem de toplumun gözünde doğru medyumlar sıralamasını girer ve herkes o medyum hocaya inanarak, güvenerek çalışmasını yaptırır.

Türkiye’de sayıları her gün onlarca artar medyum piyasasında kimin doğru kimin yanlış olduğunu tespit etmek için kullanılan bazı yöntemler vardır. Bu yöntemler şunlardır; hangi medyum hocanın referanslarının yani medyum yorumlarının gerçek ya da doğru olduğuna bakılmalıdır… Değerli kardeşlerim ve dostlarım çalışma yaptırılacak kişinin  resmi ruhsatlı medyumlar kategorisinde olup olmadığına bakılmalıdır… Yaptığı çalışmaların resimlerini web sitelerinde yayınlıyor mu onlara bakılmalıdır. Bütün medyum sitelerini inceleyiniz ve irdeleyiniz. İyice araştırılıp durum değerlendirilmesi yapıldıktan sonra iç sesinize güvenerek, inanarak çalışma yaptırınız. Cenabı Allah bizleri ve sizleri doğru insanlarla karşılaştırmayı nasip etsin. Değerli kardeşlerim köşe başında bulunan falcı, cinci hoca ya da büyücülere gitmeyiniz. Bu tür kişiler ilim sahibi kişiler değildir. Yalnızca medyum, medyumlar ilim sahibi ve karakteri kişiliği yüksek kişilerdir. Sorunlarınızın doğru çözümü için diyar diyar medyum, medyumlar, falcı, hocalar gezmeyin. Sorunlarınıza doğru çözümleri doğru yerlerde arayın. Selam ve Dua ile.

Bu yazı Medyum kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>