Medyum Oğuz Hocaya İlgi Artıyor

Medyum Oğuz hocaya her geçen gün ilgi artmaktadır.

Günümüzde medyumlara olan ilgi sürekli olarak artıyor. Sözü edilen medyum karşı tarafın bilinmeye bütün gizli taraflarını ortaya döker.Bu da derin bir konsantrasyon ve odaklanma ile gerçekleşir.Bu şekilde medyum bilinç üstü bir boyuta çıkıp farklı bir pencereden olaylara bakmak ve yorumlamak durumdadır.Bu sayede gelecek ve geçmişle alakalı bir takım seslere ve görüntülere ulaştığı düşünülmektedir.Bir işi kendisine meslek edinmiş kişi bu mesleği hayra ve insanlığa faydalı olacak şekilde kullanabilmekteyken tam tersine hayırsız ve kötü amaçlara yönlendirecek şekilde kullananları da vardır.Bir işi helal ve haram olarak her iki türden de yapmak mümkündür. Medyum her ne kadar İslam dininin kabulüyle yasaklansa da insanlar bunun yanlış olduklarını bilmesine rağmen gelecekle alakalı endişelerini gidermek için bu yola başvurmaktadırlar. Tabi ki geçmişte müneccimler nasıl insanlara faydalı oldularsa günümüzde de insanlığa faydalı olabilecek medyumların varlığı söz konusudur. Günümüzde medyumlar herkese hitap ediyor.Öyle ki sizde sorunlarınızı medyumlar sayesinde çözün. Bu tercih o mesleği tercih eden kişinin o işi neye yönlendirmek istediği ve ne amaçlı kullandığına göre tercih meselesiyle değişmektedir. Kişi bu özellikleri iyi veya kötüye kullanmakta özgürdür. Nasıl geçmişte şamanlar, kamlar vs. ya da astroloji ile ilgilenen müneccimler yaptıkları tespitlerle itibar kazandılarsa günümüzde de insana faydalı olan bilgiler üretenlerle tam tersine bu durumu kötüye kullananlar arasında bir itibar ve itibarsızlık savaşı sürmektedir.

Medyumlara , falcılara giden birçok insandan hepimiz “ her şeyi biliyor “ gibi cümleler duyuyoruz. Bir çoğumuz buna dinin etkisiyle olumsuz tepki versek de her insanın bir meziyetle yaratıldığını kabul etmekteyiz. Nitekim burada adı geçen şahısa mesleği  herkese olduğu gibi Allah tarafından verilmiş ve bir hassasiyet üzere yaratılmışlardır.

Bu yazı Medyum Oğuz kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>