Medyum Mistik Güçleri

Medyum ve Mistik Güçler

Mistik güçler diye bilinen ilimlere sahip insanlara medyum hoca denir. Medyumların mistik güçlerinin varlığı onların insanlar üzerinde doğrudan yaptığı etkilerden anlaşılmaktadır. Medyumlar insanlara doğrudan nazar edebilmektedirler. Bu nazar insanların auralarının sahip olduğu nazarlar değildir. Bu nazarlar insanlarınkinden farklı olarak iyi ahlâkın nazarıdır. Medyumların insanlarının düşüncelerini okuyup, ona göre hareket edip uyum sağladığı bilinen bir gerçektir. Bu sayede tüm insanlar ile iyi anlaşabilmekte olan medyumlar, mistik güçlerini, insanların gelecekte karşılaşabilecekleri olan problemler ile mücadele etmelerinde faydalı olacak şekilde kullanmak amacı ile kullanmaktadırlar. Bu yüzden medyumların mistik güçlere hükmettiği hususunda kesinlik söz konusudur. %100 ve kesin bilgi verebilecek olan yıldızname gibi olayların sağladığı bilgiler ışığında insanları doğru yönlendiren medyumlar, falcılar büyücüler ve cinciler ile birbirlerine karıştırılmamalıdır. Zira cinler ve diğer mistik güçlerin kullanımı ile ilgili falcılar, büyücüler ve cincilerden daha fazla bilgiye sahip olan medyumlar, insanlara bu yetenekleri ile yardımcı olma amacı güderler. Bu sayede medyumlar, mistik güçlerini bu doğrultuda geliştirir ve kullanırlar. İnsanların onlara itibar etmemesi gibi durumlarda ise medyumlar güçlerini kullanmazlar. Çünkü inanılmayan bir şey asla gerçekleşmez. Medyumların mistik güçleri ile ilgili yapılan araştırmalar neticesinde medyumların mistik güçleri bilimsel olarak da varlığının ispatlandığı güçlerdir.

İnsanlara yüksek ve iyi ahlâk üzere yetişen medyumlar, yardımcı olmak üzere hareketler yaparlar. Bu hareketler, büyü ya da fal olarak algılanmamalıdır.

Bu yazı Medyum, Medyum Hoca kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>