Medyum ile Nazardan Korunmak

Medyum ile nazardan korunmak için telefonla irtibat kurabilirsiniz.

Nazarlardan korunmak için insanoğlu bir çok yola başvurur. Nazar olgusu dinimizce de kabul görmüş, varlığı ispatlanmış ve korunulması tavsiye görülmüştür. Nazardan korunmak için mavi boncuk takmak gibi bir çok geleneksel yöntem bulunmaktadır ancak bunların ne kadar doğru olduğu tam olarak bilinemez. Sadece insana nazarı hatırlattığı için daha temkinli davranmaya itici özelliği bulunabilir fakat nazar konusunda en etkili yöntemler koruyucu duaların okunması ve bu koruyucu dualarla hazırlanmış muskaların gün içersinde sürekli taşınmasıdır. Nazar konusunda çalışmaları olan ve Türkiye’nin en iyi medyumu unvanına sahip ruhsatlı medyum Oğuz hoca, bu konuda bir çok çalışma yürütmüş ilim sahibi bir medyumdur. Günümüzde bir çok insan Oğuz hoca sayesinde dertlerine çözüm yolları bulmuştur. Medyumluk gibi ciddi konularda her zaman herkese güvenmek doğru değildir. Bu yüzden Oğuz hoca’nın devlet tarafından ruhsatlı olması tercih sebebi olmuştur ve onun hem güvenilir hem de ilim sahibi olduğunun göstergesidir.

Bizi ne gibi kötülüklerin beklediğini bilemeyiz. Her an nazara yakalanabiliriz. Elbette kaderimiz Allah (c.c.) yazmıştır ancak bunun için bize tevekkül etmemizi ve kendimizi korumamızı da önermiştir. Bunun için daima tedbirli olmalı ve karşımıza çıkabilecek kötülükler karşısında hazırlıklı olmak zorundayız. Medyum Oğuz hoca bunun için vardır ve ilmini insanlığın iyiliğine adamış ruhsatlı bir medyumdur. Onun ilmi tecrübesinden yararlanmak da bir şüphesiz ki bir tevekküldür ve de gereklidir.

Medyum Oğuz hoca Allah (c.c.)’ın kendisine verdiği ilim sayesinde, Allah’a ve kullarına kötülük yapmadan daima insanların iyiliğine hizmet etmiş ve bunu kendisine amaç edinmiş bilgili ve ilim sahibi bir medyumdur.

Bu yazı Nazar Değmesi kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>