Medyum Hocalar

Medyum Hocalar

Medyumlar Allah tarafından verilen bir güçle doğarlar. Günümüzde birçok kişi medyum olduğunu, geleceği görebildiğini ve medyumda olan diğer vasıfların ve ahlakın kendisinde de bulunduğunu söyler ama bir çok kişi sadece dolandırıcıdan başka bir şey değildir. Medyumluk 5 duyudan daha ötesini görebilmektir. Gördükleri, duydukları, haberini aldıkları olaylara kendi yorumlarını katarak doğru bilgiyi vermektir. Kendi cinleri sayesinde medyumlar geleceği televizyon gibi görürler. Cinler ileriyi görebilir ve olayları dinleyebilir. Gerçek medyumlar da kendi cinlerinden bu bilgileri alarak ve üstüne yorumunu katarak bu bilgileri bizlere verir.

Dinimizde de çok uzun süreden beri var olan medyumluk yasak değil aksine güzel bir şeydir. Çünkü medyumlar sadece gelecek ile ilgili bilgileri vermekten çok bir insanı ilk gördüğü anda normal bir insan gibi fiziki olarak değil ruhsal olarak görürler ve o insanın geçmişte neler yaşadığını, nasıl bir insan olduğunu, neleri sevip neleri sevmediğini ilk bakışlarında anlarlar. Belirli seanslardan sonra ise geleceğe yönelik bu insan hakkındaki bilgileri cinlerinden alıp tekrar bu insana aktarırlar. Medyumların aynı zamanda hitap kabiliyeti de çok fazladır. Birçok cini bulunan medyum doğal olarak bu kabiliyete sahip olmalıdırlar. Kendileri sadece bu kabiliyete değil önsezi, ileri görüş, duru görüş gibi kabiliyetleri de sahiptirler. Piyasadaki şarlatanlar pek çok kişiye kendilerinin medyum olduğunu inandırmıştır ama onlarda yukarıda belirttiğimiz özelliklerden hiç biri mevcut değildir.

Bu yazı Medyum, Medyum Hoca, Medyumlar kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>