Medyum Hocadan Çareler

Medyum Oğuz çaresiz kaldığınız her konuda size çare olmaktadır.

İnsanların dünya üzerinde karşılaştıkları birçok olumsuz durum, cevapsız soru ve kimilerince dermanı olmayan bir derdi vardır.Gerçek inanç sahibi olan hiçbir insan beklemekten, sabretmekten ve mücadeleden vazgeçmez; çünkü bilir ki inancı onun iç huzurunu sağlayacak, yaradan ona yardımcı olacaktır ve yardımcı olmak için birçok unsuru var etmiştir. İnsanların özellikle son zamanlarda birçok sorununa medyum aracılığı ile yanıt bulmaya, derman aramaya çalıştıkları gerçeği gözler önüne çıkmaktadır. Hatta ve hatta ki bir inanca sahip olduklarını ifade eden insanların bile bu yola başvurduğu gibi bir gerçek vardır. Medyum dediğimiz kişi veya kişiler dini yapının içerisinde yer alan kutsal kitapta değinilen unsurları kullanarak bunlar üzerinde eylem yetkisinin olduklarını insanlara gösterirler. Örneğin tıp bilimi ile hastalığına şifa bulamayan bir kişi sağlığına kavuşmak için medyumlara başvurabiliyor yada ruhsal sorunlar yaşayan, toplumsal yaşamda zorluk çeken bir kişi bu durumla mücadelesi için yine tıp bilimini bir kenara atıp, kendini tamamen realiteden uzak olan medyumların eline bırakabiliyor. Bu insanların bilmesi gereken bir şey vardır ki;  inandıkları yaradan zaten sorunların çözümü için bir merci tayin etmiştir bu doğrultuda bu merciinin dışında,  bir başkasından ve onun eylemlerinden medet ummak bir yanlıştır. Medyumlar kendilerine gelen kişilerin talepleri karşılamak için transa geçme ile öte dünya ile bağlantı kurduklarını ifade ederler. Büyü gibi çeşitli yöntemlerle de kişinin dileklerine cevap verdiklerini görmekteyiz. Hatta öyle ki medyumların büyük bir çoğunluğu bu yetinin onlara yaradan tarafından verildiğini üzerine basarak vurgularlar. Evet, Müslümanların kutsal kitabı olan Kuran- ı Kerim de büyünün varlığı ifade ediliyor. Büyü gerçeği çeşitli hadislerle ortaya konuluyor ve büyü yapmanın bu yola başvurmanın günah olduğuna, insanların bunlardan uzak durması gerektiğine değiniliyor.

Kendiniz için iyi olanı yapmak istiyorsunuz; ama tamamen yanlış bir yol seçiyorsunuz. Bu noktada bilinmesi gereken eninde sonunda kaybedeceğinizdir. Sorunlar için tayin edilmiş merciye başvurun ne olduğunu bilmediğiniz medyumlara değil.

Bu yazı Medyum Oğuz kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>