Medyum Gizli İlimleri Kullanıyor

Az sayıdaki medyumlar tarafından bilinen ve uygulanan gizli ilimler, standart fizik kurallarının da ötesinde, büyü ve metafizikten istifade ederek gerçekleştirilen öğretilere verilen genel isimdir. Gizli ilimlerde, İslami kurallar başta olmak üzere büyü ve paranormal uygulamalardan da istifade eder ancak bunların karışımı olduğu için çok etkilidir de. Etkili olduğu kadar karmaşık bir yapıya da sahiptir gizli ilimler. Bazı fırsatçı insanlar medyum olduğunu iddia ederek gizli ilimler ve buna bağlı sistemler üzerinden paralar kazanmak için insanları kandırmaktalar. Bu tür insanlara karşı dikkatli olun ve onlar ile iş birliği yapmayın. Gizli ilimler hakkında size yardımcı olabilecek insanların bu alanda bilgi ve deneyim sahibi ciddi olarak uzman medyum olması sizler için iyi olur. Zira hem amacınıza ulaşabilir hem de yanlışlıklardan ötürü başınıza bela almazsınız hiçbir şekilde. Dediğim gibi içlerinde benim de olduğum grup dışında sayılı birkaç kişi sizlere gizli ilimler alanında kaliteli hizmet verebilir ve sizi tatmin edebilir.

Gizli ilimler hakkında bu zamana dek birçok araştırma yapılmış ve makale yayımlanmıştır. Hatta günümüzde dahi birçok fakültede ders olarak da okutulmaktadır ancak bu insanlar bu ilme tam anlamı ile vakıf olamadıklarından başarı elde edememektedirler. Yani gizli ilimler halen gizliliğini korumaktadırlar. Medyum Oğuz olarak ben sizlere gizli ilimler için bütün hizmetleri tam manası ile sunabilirim. Gizli İlimler konusunda edindiğim tecrübelerimi ve bilgi birikimimi sizlere çok iyi bir şekilde hizmet etmek için kullanıyorum. Gizli İlimler hakkında hizmet verecek insanların herhangi bir bedensel engeli olmamalıdır aksi takdirde verilen hizmette tam verim alınamaz. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar elde edilebilir ki bunu hiç istemeyiz. Bu arada gizli ilimler alanında hizmet verecek medyum kişisi ruhen de sağlıklı bir birey olmak zorunda aksi takdirde sizlere kaliteli bir hizmet sunamaz. Gizli İlimler konusunda hizmet veren medyumlar bu özelliği bir başkasından almışlardır ki buna el verme denir diğer adı ile usta çırak ilişkisi de denir buna. Medyum Oğuz olarak ben elde ettiğim tecrübeleri sahi olduğum bilgi birikim ile harmanlayarak özel durumlar için kullanmaktayım.

Bu yazı Telekinezi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>