Medyum da Öngörü

Medyum da öngörü

Medyumlar insanlara doğru bilgiyi verebilmek adına bazı çalışmalara yapmaktadırlar. Bu çalışmalar Allah vergisi yeteneklerinin yanı sıra gerekli olan yorum yapabilme yeteneği için gereklidir. İnsanların doğru bilgiler ile doğru yerlere sevke edilebilmesi için itibar edilebilir ve kesin bir bilgi vermesi gerekir. Bu beklentiyi kırmak ve ya geri çevirmek yerine cevaplamak medyumun iyi ahlakına yakışan bir olaydır. Bu ahlak, insanların ki; medyumlar tarafından kandırılsın ve bundan memnun olsun. Bu yüzden medyumların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Medyumların olağanüstü güç ve yeteneklerinin yanı sıra öngörü, önsezi, sezi ve diğer mistik yorumlama kabiliyetlerinin neticeleri göz ardı edilemez. Medyumlar öngörü olarak tabir edilen insanların yıldızname astro fiziksel hesaplamalar, bir tür hesap türü olan ebced hesabına göre yapılacak hesaplamaların sonucu olarak insanlara bazı yorumlarda bulunur. Bir örnek ile açıklamak gerekirse medyumların sık sık karşılaştığı bir soru olan ‘’ gelecekte başarılı olacak mıyım? ‘’ sorusuna verilecek cevaplar medyumun öncelikle yapacağı hesaplara bağlı olarak daha sonra ise öngörü, önsezi gibi yetilerini kullanması ile ilave edeceği yorumların ışığında şekillenir. Medyumlar bu gibi sorulara olumlu ise hemen cevap vermekte fakat olumsuz ise cevap vermekten kaçınmaktadırlar. Kendilerinin yeteneğini sorgulatacak kadar kaçınmalara ise onların sahip olduğu ahlaki seviyenin gücünü ortaya koyar niteliktedir. Medyum göz ardı edilmemesi gereken öngörü, sezi gibi bazı yeteneklere sahiptir.

Bu yazı Medyum, Medyum Hoca, Medyumlar kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>