Medyum Bilgisi

Medyum bilgisi son derece bir medyum hoca için önemlidir. Bilgisiz medyumlar kimseye fayda sağlamaz.

Medyumlar öte dünyaya ait bilgileri cinlerden alırlar ve bilgiyi talep eden kişiye aktarırlar. Cinler bu noktada bilgi veren, medyum bilgiyi aktaran bir aracıdır. Peki, cinler her zaman medyumlara doğru bilgi verir mi?  Trans halindeki bir medyumun zihnine hükmeden cinler her türlü şekilde medyumun konuşmasını sağlayabilir. Değerli kardeşlerim her konuda medyum bilgili bir kişilikte ve yüksek karakter anlayışında olmalıdır. Cinler âlemindeki zaman kavramı içinde bulunduğumuz dünyanın zaman kavramından oldukça yavaş ilerlediği için geçmiş hakkında bir bilginin cinler tarafından bilinmesi olağandır. Yani geçmişini hakkında size bilgi verilmesi sizi şaşırtmamalıdır. Geleceğiniz hakkında öğrenmek istediğiniz bir bilgi içinse tedbir şarttır.Medyumlar bilgi için cine başvurduklarında bu durum cinlerin kendini bulundukları yerden daha üst bir konumda görmelerine sebep olur. Kutsal kitapta da belirtildiği üzere cinler çeşitlidir. Bu noktada iyi ve kötü vasıflara sahip bir cinin hangisi ile iletişim kurulduğu tam olarak bilinemez. Kötü vasfa sahip olan bir cin bu noktada yanlış bilgi verebilir ve sizi kötü yola teşvik edebilir. Bu duruma inanarak bir günah işleme olgusu ile karşılaşma durumunuz oldukça olasıdır. Transa geçen yani başvurduğunuz medyum inanç unsuruna bağlı bir kişi ise genellikle iletişim kurulan cinde inançlı olacaktır. Bu durum inanç sahibi medyumların her söylediklerini körü körüne inanmak demek değildir.  Cinlerin lügatları kimi zaman anlaşılamazdır yani bu noktada bir yanlışın olması da oldukça büyük bir ihtimaldir.

Medyumun cin ile olan teması yani trans bir enerji akımı şeklinde ifade edilir. Bu enerji tarifi yapılmayacak oranda güçlü bir enerjidir. Medyumun iletişim kuruduğu cinin özelliklerine bağlı olarak trans faaliyeti kolay ya da zorlu geçebilir.

Cinlerin yanlış yönlendirmesi sadece bilgiyi almak isteyen kişi için olumsuz sonuçlar doğurmaz, medyum için de olumsuz yönleri vardır. Medyum bu cinlerin maşası haline gelebilir.

Bu yazı Medyum kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>