Kurşun Döktürmek Hakkında Herşey

Kurşun döktürmek hakkında her şey

Yaşam içerisinde negatif enerji olan birçok etken vardır. Nazar vb. birçok negatif enerjilerden bünyemizden bu gibi nasırlar def etmek, onların bizlere bulaşmasını engellemek için kurşun döktürme yaparız. Medyumlar günümüzde bu alanda kendilerini en iyi şekilde geliştirmiş kişilerdir. Kurşun dökülerek çıkan şekiller konusunda iyi yorumlayıcı olan bu kişilere sizlerde kurşun döktürebilirsiniz.

Birçok şifaya, hastalığa derman olan kurşun döktürmek, günümüzde dini inanışımıza göre genelde yapılan bir uygulamadır. Böylesine genel bir uygulama, birçok bilgili tarafından yapıldığı gibi çeşitli insanlar tarafından da yapılmaktadır.

Eğer üzerinizde bir nazarın olduğuna inanıyor, bununla ilgili bir şeyler yapmak istiyorsanız gerçekten bir medyuma danışarak kısa zaman içerisinde sizlerde kendiniz için kurşun döktürebilir, kötü negatif enerjilerden çok kısa zaman diliminde kurtulabilirsiniz. Bu da sizlere büyük fayda sağlamasıyla beraber yaşamınıza mutluluk ve rahatlığı da bir arada getirir.

Bu yazı Kısmet Açma, Medyumlar, Nazar Değmesi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>