Günümüz Medyum Hocaları

Günümüz medyum hocaları içerisinde kendi dalında uzmanlaşmış Medyum Oğuz Aslan sizlerin her zaman yanında yer almaktadır.

Günümüzde medyum geçmişteki konumundan farklı boyutlara taşınmıştı. Çünkü geçmişte medyumluk sadece bir ruh transferi veya vecd haline gerip olup biteni ortaya koymakken günümüzde geleceğe yönelik bilgiler alan ve bunları açığa vurma bu bilgiler üzerinden hareket eme gibi olaylar ortaya çıkmıştır. Üstelik bugün medyum dediğimiz şahıslar kendilerini hiçbir şekilde geliştirip eğitmemiş bu konuda fazla bir bilgiye sahip olmayıp kulaktan dolma bilgilerle insanların vicdani duygularıyla oynamak için ve kendilerine ticari kazançlar sağlamak için bir yol tutturmuşlardır. Çıkar elde etmeyen günümüz medyum hocaları içerisinde Oğuz Hoca bir numaradır. Tuttukları bu yolun sonu ticari yönden iyi kazançlar elde edilmesinin yanında bir takım yıkımlara da sebebiyet vermektedir. Sorunların bir numaralı çözüm danışmanı olarak gösterilen medyum sizlere sadece bir telefon kadar yakındır. Yanlış yapılan işlemler sırasında yapanın ve ya yapılanın hayat akışında bir aksaklık olabileceği gibi davranışlarında da aksaklıklar olmaktadır. Hem zihni davranışlarında hem de günlük hayattaki davranışların bir takım bozukluklar gözlemleyebilmek mümkün olacaktır. Zaten zamanın şartları gereği bu tarz yaklaşımlara gerek kalmamaktadır.

İnsanlar kaderlerini merak ediyor geleceğe yönelik sorular soruyor hayatlarını garanti altına almak istiyorlar bu istek ve arzular gayet tabidir. Ama bu durumun sonuçlarını da göz önünde bulundurmak gerekecektir. Çünkü yapılan araştırmalar sonucunda psikolojik rahatsızlıkların başında gelen obsesifliğin kaynağı genellikle yanlış medyumluk yapan gereklerini tam bilmeyen konusunda belli bir yeteneği olmayan insanlar tarafında yapılmaya başlanması olmuştur. Bugün özellikle kadın toplantılarında güzel bir ziyafetten sonra üzerine içlen bir kahvenin fincanın birkaç tanesinin ters çevrilmesi kaçınılmaz bir olgudur. Bu geçmişte kalan olası bir harekettir. Yalnız buradan aldığı beğeniyle ben medyumum artık bir yer açıp ta kendimi tanıtayım para kazanayım zihniyetiyle olaya yaklaşan insanlar çoktur. Bu yaklaşımları neticesinde meydan gelen zararlı davranışlar oluşmaktadır. Bu davranışlar hem kişisel hem de çevresel olmaktadır.

Bu yazı Medyum Hoca kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>