Fal Baktırmak

Fal Baktırmak

Fal baktırmak, medyumlara en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Oysa medyum da fal ve fallara bakabilir… Özellikle medyum hoca yıldızname bakar. Fal, eğlence amaçlı bakılan bir tür oyundur. Gerçeği yansıtmaz. Falda araç gereç kullanımı vardır. Yıldız namede ise yoğunlaşma ve trans gibi ilimler sayesinde medyumun araç gereç ihtiyacı ortadan kalkar. Medyumlar doğuştan bu yeteneğe sahip bireylerdir. İtimat edilebilmesi açısından sizlere pek çok fayda sağlayacaktır. İyi ahlâkı korumak zorundadırlar. Yoksa medyumlar, çok tehlikeli olabilmektedir. Bazı insanlar etrafta, “ben medyum … , yıldızname bakabilirim, çok iyi bakarım” tarzında söylemler ve söylentiler yaygınlaştırmaktadır. Oysa bu tarz bireylere asla güvenilmemelidir. Zira medyum, ben buradayım! Der. Sizlere ilmi ile tasarruf eder ve gönlünüzü bilir.

Medyumların yoğun olarak yaşadıkları bazı duygular vardır. Fal da sadece görüldüğü iddia edilen bazı şekil ve nesnelere yorum yapılır. Medyumlar aktif reaksiyon, trans ve yoğunlaşma gibi doğuştan Allah vergisi yetenekleri vasıtası ile doğrudan olayı yaşanıyormuşçasına görür. Bunun üzerine şayet insan hayatının gelişmesini olumsuz etkileyebilecek herhangi bir durum varsa medyum, yüksek ahlâkından ötürü bunu bildirmez. Çünkü medyumlar, insanların kaderlerinin değiştirilemeyeceğini bilir. Olumsuz durumları da söylememelerinin altındaki temel sebep, gidişatı etkileyip insanların hayatlarında derin psikolojik etkiler bırakmamaktır. Çünkü bu etkiler bırakılırsa, geri kalan hayat süresince bu etkilerin izleri devam eder. Medyumların baktığı yıldız name ve fal kesin kez aynı şey değildir!

Bu yazı Fal Baktırmak, Yıldızname kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>