Cinler Medyumlarla Nasıl İletişime Geçerler

Cinler Medyumlarla Nasıl İletişime Geçerler

Cinler, bilindiği üzere yaratılış itibarı ile takva olarak değil ancak yapı itibarı ile insanlardan yetenek olarak üstün varlıklardır. Olağanüstülükleri ile bilinen dumansız ateşin süvarileri cinler, aşırı derecede hızlı varlıklardır. Allah (c.c.) onlara çok uzun bir ömür bahşetmiştir. Kaldı ki bu derece hızlı ve uzun ömre sahip cinler için, zaman kavramından bahsetmek pek de akıl kârı olmasa gerek. Nitekim bu hızdaki varlıklar için insanların zaman dilimleri yetersiz kalacaktır.

Cinler yemek yerler mi?

Cinler, kemik, soğan kabuğu ve tezekler ile beslenmektedir. O yüzden evde soğan kabuğu ve kemik bulundurmamakta fayda bulunmaktadır.

Cinler hareket ederler mi?

Cinler çok hızlı hareket ederler. Göz perdesi ile görmek mümkün değildir. Lâkin cinler, istedikleri kişilere görünebilme veya kılık değiştirebilme gibi yeteneklere sahiptirler.

Cinler insanlarla ilişki kurabilir mi?

Cinsel bağlamda da insanlarla ilişki kurabilirler. Cinler bazı insanlar ile doğrudan diyalog içerisindedirler. Ahbaplık, dostluk edinebilirler. Yahut zarar verme amaçlı bir insana musallat olabilirler. Böylelikle cinlerin insanları kıskandığı durumlara dahi şahit olunmaktadır.

Medyumların Cinlerle Bağlantısı Nedir?

Medyumlar, doğrudan cinlerle bağlantı kurabilmektedir. Bu onlara Allah’ın verdiği doğuştan gelen bir yetidir. Bu yetiler vasıtası ile cinlerin de tecrübelerinden faydalanmak ve onların güçlerini kullanmak gibi pek çok avantaja sahiptirler. Cinlerin gücünün kullanılması ise düşünülebileceği gibi çok büyük sonuçlar doğurabilecektir.

Bu yazı Cin Musallatı, Medyum, Medyumlar kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>