Cinler Kendilerini Gizler mi ?

Cinler kendilerini gizler mi?

Hayatımızda çoğu zaman korkma duygusuyla karşı karşıya kalarak yaklaştığımız insan varlıkları dışında cin varlıkları da vardır. Allah (C.C.), insanları yaratmasıyla beraber ayrı bir dünya da cinler âlemini de yaratarak cin varlıklarını yaratmıştır.

Yaşantımız içerisinde bakıldığında “3 harfliler” diyerek aslında cinlerin kendilerini biz saklıyoruz. Onların kendilerini saklama, göstermeme gibi durumları dışında kendilerini gizlemiyor, biz onları gizlemek, örtbas etmek istiyoruz.

Her insan gibi sizlerde belki cinler âleminden korkuyor olabilirsiniz. İsmini zikretmeyerek bu korkunuzu yenebilir, bu konuda az da olsa kendi korkunuzu bastırabilirsiniz. Ancak böyle bir durum karşısında da her zaman cinlerin sohbeti yapılmamalıdır. Çünkü sohbet demek, bir davettir. Bu nedenle ismini söylemeniz gereken yerlerde örtbas etmeden kullanabilirsiniz ancak her zaman sohbetini yapmamaya çalışmanız önemli bir husustur.

Ayrıca cinlerin size gelmemesi için evinizde mümkün olduğunca tütsü yakmamaya çalışın. Çünkü tütsüyü, cinler severler ve bu kokuya gelirler. Bu nedenle sizlerde eğer ki evinizde tütsü yapmak istiyorsanız, birden fazla düşünerek bu eylemi gerçekleştirmeye çalışın.

Bu yazı Cin Musallatı kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>