Büyü ve Büyü Belirtileri

Büyü, günümüzde herkes tarafından hiçbir şekilde bilinmedik bir konu yüzünden yapılabilir bir şeydir. Bir yandan büyü oldukça tehlikeli bir konudur. Çünkü insanın işini bozan, ilişkilerini bozan, ayrılmaya sebebiyet veren yine büyülerdir.

Günümüzde büyü olan bir evde huzur olmaz, geçimsizlik yaşanır. Aynı zamanda büyü, insanların kazançlarının bereketini arttırmaz engeller. Bunun dışında büyü yapılmış bir kişi, durduk yere hiç olmadık konulardan sorunlar çıkartmaya başlayabilir. Hiç ummadığınız zaman insanın tartışma çıkarması da o insana büyü yapıldığının belirtileri ya da göstergesi olabilir.

Büyüyü bozmayı başaracak olan kişi, Kur-an’ı Kerim’de yazan ayetlerle çözer. Büyü bozacak medyumu kesinlikle araştırarak bulmalısınız. Bu alanda ki araştırmalarınızı iyi yapmayı kesinlikle ihmal etmeyin.

Bu yazı Büyü kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>