Bir Kardeşimizin Medyum Oğuz Hakkındaki Yaptığı Yorumu

Merhaba sevgili arkadaşlar. Öncelikle size başımdan geçen felaketleri anlatmak istiyorum. Maddi durumum çok iyiydi benim. Öyle babamdan kalma falan miras ile değil kendi emeğimle kazandığım bir servetim vardı. Memleketten para kazanacağım diye gelmiştim. İlk geldiğim zamanlar cebimde beş kuruş param yoktu haliyle. Sokaklarda kaldım. Sonra inşaatlarda çalışmaya başladım, orada kalıyordum. Aç kaldım üstüme başıma doğru dürüst hiçbir şey almadan günlerce gecelerce çalışmaya başladım. Para harcamamamın sebebi, para kazanı, biriktirip iyi yerlere gelmekti. Yemek diye önümüze konulanı yiyor, gıkımı da çıkarmıyordum. Hele o soğuk havalarda hastalıktan öleceğim kıvama geldiğimde bile sırf doktora para vermemek için hastaneye bile gitmedim. Sigorta falan hak getire. Patronlar ne derse onu yapar durumdasın, niye aman senin yanlışını görmesin de kapının önüne koymasın diye. Tabii kıt kanaat kazandığım paralar benim işimi göremez durumdayken bir medyumdan bahsediliyordu. İnternette medyumaslan.com ve hocalar hakkında bilgiler toplamaya başladım.  Maddi durumunu düzeltecek bir medyum.  İlk başlar inanmadım tabi ki, olur mu öyle şey. Nasıl benim daha iyi paralar kazanmamı sağlayacak falan diye düşünürken Medyum Oguz hocamızın kapısını çaldım. Maddi sorunlar için destek almak istiyorum diye derdimi anlattım. Bana yardımcı olacağını söyledi. O kadar rahat konuşuyordu ki; bir an tereddüt ile yaklaştım. Para kazanmak için rızık celbi ve büyü yapılacak dedi, tamam dedim. Kaybedecek bir durumum da yoktu zaten. Bana rızık artırma büyüsü konusunda detaylı bilgiler verdikten sonra, uygulamaya başladı. Bekle Allah bekle ki o zaman geçsin derken, daha iyi işler çıktı karşıma bir anda neye uğradığımı şaşırdım, biraz korktum da tabi. İyi paralar kazanıyordum.

Zaman ile Medyum Oguz hocamın ne kadar iyi olduğunu anladım. Neticesinde artık patron kıvamındaydım. Öyle hemen gökten paralar inmedi. Önüme güzel iş kapıları çıkmanın sayesiyle iyi para kazanmak için yapılan büyüler sayesinde kazandığım paraların hepsinde medyum hocamın sayesinde oldu. İnanmadığım ne varsa hepsini yuttum. Hocama binlerce kez teşekkür ederim. Bugün orta halli de olsa bir şirketin sahibiysem bunun tamamını Medyum Oguz hocama borçluyum. Yazarken bile elim ayağım titriyor bazen kendim bile inanmakta zorluk yaşadığım doğrudur. Sizin de maddi sorunlarınız kötü ise para kazanma büyüsü yaptırabilirsiniz. Kaybedecek bir durumunuz yok, para kazanmak için büyü yaptırmak isterseniz, hocamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Ben nasibimi aldım sizler de alırsınız inşallah. Bu arada Medyum Oguz ile çok yakın da dost olduk tabii..

Bu yazı Medyum Yorumlar kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>