Astroseyahat ve Telekinezi

Astroseyahat ve Telekinezi

Astroseyahat, temel olarak bilinen adı ile rüya gezimciliğidir. Bedeninizin farklı bir yerde olduğu fakat başka yerlerde dolaşabilmenize imkân veren bu ilim, medyumlar tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Ruhun bedenden farklı bir yerde beden görünümünde hareket etmesi sağlanır.

Rüyalara girebilinen, farklı boyutlardan geçerek farklı ortamlarda bulunulabilen astro seyahat araştırılması gereken bir husustur. Allah vergisi yetenek olmadan yapılmaması gerekir. Toplumda, astral seyahat ile yoğun olarak ilgilenen ancak bu yetiye sahip olmayan kişilerin, uyku düzeninin bozulduğu bilinmektedir. Daha birçok şikâyet ile birlikte ortaya çıkan bu kişilerin dikkatsiz olması sonucunda böyle şeyler ile karşılaştıkları bilinmektedir. Telekinezi ise medyumların genel olarak kullandıkları, beyin gücü ile hükmetme durumlarıdır. Işığın gücünü azaltıp çoğaltabilme, bardağı yerinden kaldırma gibi internette de videoları bulunan ve öğretilmeye çalışılan telekineziden çok daha üstün olarak uygulanan medyumların telekinezi yeteneği kesinlikle hafife alınmamalıdır.

Bu yazı Telekinezi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>